Про Jaguar

The art of performance

Динаміка Jaguar повністю відповідає нашій назві і логотипу. Автомобіль за своєю суттю найближчий до живої істоти з-поміж усього, що буде коли-небудь створено людиною. Пропонуємо вам дізнатись більше про наш легендарний підхід до розробки і виготовлення автомобілів, а також про те, що робить їх настільки ж живими, як і ви.

Історії від Jaguar

Уже понад 80 років ми виготовляємо виняткові автомобілі та створюємо надзвичайні історії. Дізнайтесь, як ми це робимо.

Бізнес Jaguar

Понад 90 років ми розширювали межі можливого у кращих традиціях нашого засновника.

Відповідальність

Ми прагнемо випускати найпотужніші автомобілі, які повсякчас демонструють незначний вплив на довкілля.

Концепт-кари

Концептуальні моделі є провісниками майбутнього марки Jaguar. Ви зможете дізнатися більше про моделі Концепт I-PACE, C-X75, C-X16 та C-X17.

Надійність Jaguar

Jaguar досяг неймовірних результатів, створюючи найбезпечніші, найнадійніші розкішні автомобілі, спорткари та кросовери..

All wheel drive

Повний привід став однією з найпопулярніших опцій, і для багатьох це вирішуючий фактор вибору автомобіля. Ця опція доступна для всіх автомобілів, починаючи з повнопривідних хетчбеків та седанів, включаючи кросовери та спорткари з повним приводом. А що таке повний привід, та у яких випадках він може стати у нагоді?

Jaguar Heritage

Ми, Jaguar, віримо, що класику повинні любити завжди. Дізнайтесь, як саме Jaguar Heritage віддано підтримує власників наших історичних автомобілів Jaguar.