Jaguar I-Pace

Представляємо перший електричний автомобіль Jaguar SUV.


Jaguar I-Pace. Електро заряд адреналіну

Перший преміальний електричний кросовер Jaguar I-PACE доступний до тест-драйву у Дніпрі.

Особливості

Захоплююче водіння

I-PACE це перш за все Jaguar – справжній автомобіль для справжнього водія. Його електродвигуни та майже ідеальний розподіл ваги забезпечують 700Нм крутного моменту та можливості маневрування властиві спортивному автомобілю.

Рішучі лінії

Наділений елегантним, визначним аеродинамічним дизайном з низьким коефіцієнтом опору 0,29Сd, електромобіль I-PACE був створений, щоб розсікати повітря, зберігаючи заряд та підтримуючи стабільність роботи акумулятора. I-PACE вражає з будь-якої сторони завдяки своїм плавним лініям, обтічним повітрозбірником на капоті та заднім аркам.

Світлий та просторий салон

I-PACE бездоганно поєднує інноваційні технології з можливостями розширення простору. Дизайн інтер'єру характеризується чіткістю та відсутністю зайвих деталей, приємними тактильними відчуттями та широкими лініями. Наявність саме електричного двигуна дозволяє забезпечити додатковий простір в інтер’єрі салону, що, в свою чергу, означає постійний комфорт і свободу для пасажирів електромобіля I-PACE.

Завжди на зв'язку

Інформаційно-розважальна система електромобіля I-PACE Touch Pro Duo дозволяє контролювати всі технології транспортного засобу.

Відкрийте для себе екстер'єр I-Pace

Натисніть для початку

Jaguar I-Pace: деталі

Відстань на одному заряді

Одного повного заряду вистачає на відстань 470 км згідно випробувань WLTP циклу*.

Продуктивність

Швидкість на рівні спортивного автомобіля досягається за рахунок миттєвого крутного моменту та повного приводу I-PACE. Розганяється до 100 км/год електрокар набирає швидкості за 4,8 секунди.

Батарея

Акумулятор автомобіля I-PACE ємністю 90 кВт складається з літій-іонних елементів високої енергетичної ємності. Його структура та найсучасніша система контролю температури сприяють довгостроковій роботі та підтримці максимальної потужності.

Потужність

I-PACE рухається за рахунок двох синхронних електродвигунів з постійними магнітами. Подібно до технології, що притаманна гоночному автомобілю I-TYPE Formula E, ці двигуни характеризуються потужністю 400 к. с. і 700 Нм крутного моменту.

Габарити

I-PACE компактний ззовні та просторий всередині - п'ять сидінь, значний об'єм заднього багажного відділення складає більше 1453 літрів та під капотом - 27 літрів.

Зарядка

Завдяки швидкому заряджанню з постійним струмом 50 кВт, який можна знайти на більшості громадських станцій зарядки, - I PACE може зарядитись до 270 км запасу ходу за годину *.

Електрифікація

Відстань та заряд

Незалежно від того, це ваш перший чи черговий електричний транспортний засіб, дізнайтеся, як Jaguar I-PACE ідеально вписується у ваш спосіб життя, за допомогою нашого калькулятора відстані та опитувальника на тему зарядки.

Додаткові переваги

Власники I-PACE можуть користуватись всіма фінансовими перевагами, що пропонує електричний транспортний засіб. Додаткові переваги, які роблять щоденне водіння більш зручним та економічно ефективним, можуть включати в себе державні субсидії, знижений дорожній податок, знижені міські тарифи та легкий доступ до доріг з великою завантаженістю.

Гонка за інноваціями

Jaguar прагне створювати електромобілі, які однаково вражають і тих, хто керує ними, і тих, хто спостерігає. Ягуар приймає участь у чемпіонаті Formula E з 2016 року, а в 2018 році Jaguar запустить власну гоночну серію I-PACE eTROPHY. Це перші в світі міжнародні змагання, в яких будуть приймати участь автомобілі серійного виробництва. Новий етап перегонів за інноваціями розпочато.

Відкрийте переваги водіння Jaguar I-Pace

Jaguar I-PACE може їхати автоматично та відслідковувати ваші подорожі і давати вам факти і цифри. Переглядайте карти ваших поїздок, прогнозований діапазон акумуляторів і використання батареї, місце розташування найближчих пунктів зарядки та отримайте оцінку економії коштів, яку ви могли б зробити.

Jaguar I-Pace у віртуальній реальності

Оберіть віртуальний тур і вивчіть електричний Jaguar I-PACE всередині і зовні. Захоплюючий 360° VR враження надає вам перший погляд на революційний зовнішній дизайн автомобіля та світлий інтер'єр.

Опції та аксесуари

Маючи в своєму розпорядженні винятковий набір опцій та аксесуарів Jaguar, ви можете створити свій власний, індивідуальний Jaguar.

Оберіть свій Jaguar I-Pace

Знайдіть своє власне електричне поєднання продуктивності Jaguar, технології та стилю.

Випробуйте Новий Jaguar I-Pace

Зареєструйтесь на тест-драйв

Jaguar I-Pace HSE
Двигун: електро, 400 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Новий Jaguar I-Pace.