Jaguar Racing

Після вражаючого сезону, команда готується для більшого успіху у 5 сезоні
за кермом нового електрифікаційного Jaguar I-TYPE 3.


Зустрічайте нашу команду

Наші водії світового класу, інженери та дизайнери поділяють голод на успіх, що відповідає лише їх таланту, наполегливості та стилю.

Вся увага на I‑TYPE 3

Автомобіль може похизуватися потужністю у 250 кВт (335 к.с.) завдяки спеціально розробленому електрично силову двигуну, прикріпленого до легкого каркасного вуглецево-сотового шасі, I-TYPE 3 забезпечує точне керування і блискавичне прискорення, що що дозволяє йому опанувати вимогливі траси середмістя Формули-Е.

Ми готові до перегонів, а ви?

Перегони — ніщо без захоплених вигуків натовпу. Вперше в історії ми пропонуємо вам стати кимось більше, ніж просто глядачем. За допомогою сервісу FanBoost допоможіть своєму улюбленому водію автомобіля Jaguar отримати перемогу в перегонах, задіюючи свій смартфон.

Наші партнери

Команда Panasonic Jaguar Racing та наші партнери поділяють спільне бачення — командна робота, удосконалення, перемога. Працюючи у сфері інновацій, ми бачимо майбутнє електричних технологій.

Новий електричний Jaguar I-Pace

Остаточний повністю електричний кросовер в дії.

Ми не обираємо майбутнє. Ми його створюємо

Panasonic Jaguar Racing пишається своєю історією, запустивши першу в світі міжнародну серію гоночних автомобілів для Production Battery Electric car, Jaguar I-PACE eTROPHY.

I-Pace: з траси на дорогу

Приголомшливий дизайн і захоплююче виконання. Дослідіть, як наш досвіду у Формулі Е передається на повністю електричний автомобіль I-PACE.

Слідкуйте за нами

Для ексклюзивного доступу інсайдера до команди, автомобілів і дій, слідкуйте за нами за посиланнями нижче.