Ключові особливості

Дизайн

XE має стиль і присутність, що відрізняє його від будь-якого іншого автомобіля в своєму класі. Це один з надзвичайних спортивних дизайнів.

Ефективність

Характеризуючи свою динамічну обробку, продуктивність XE був ще більше розширений. З покращенням JaguarDrive Control, будуть підготовлені для збуджуючої їзди.

Технології

Наша додаткова інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo1 пропонує сучасні розваги, які відображаються на двох сенсорних екранах. Інтелектуальні функції технології покращують ваш досвід водіння, забезпечуючи при цьому зв'язок.

Відкрийте для себе екстер'єр XE

Інстинктивно приваблива, м'язова позиція XE підкреслює її стильну потужність. Світлодіодні фари з підписом DRL, широка решітка та динамічний передній бампер підкреслюють домінуючий профіль автомобіля.

Натисніть для початку

Стандартні особливості

Визначні задні вогні

Натхненний F-TYPE, тонкі світлодіодні задні ліхтарі доповнюють спортивний характер автомобіля виразним, але елегантним дизайном, що містить графічний стиль.

Перемикач спортивного режиму

Завдяки селектору Jaguar SportShift ви зможете легко вибрати будь-який з режимів водіння, що персоналізує ваш досвід водіння.

TORQUE VECTORING BY BRAKING

Плавно балансуючи розподіл крутного моменту між колесами. Система забезпечує більшу впевненість водія, підтримуючи спритність та стабільність автомобіля на поворотах.

Touch Pro

Завдяки елегантному дизайну, наша 10-дюймова інформаційно-розважальна система Touch Pro забезпечує безліч інформації та розваг. Touch Pro пропонує настроювані робочі екрани, швидкий час відгуку та керування голосом.

Преміум світлодіодні фари

Пропонуючи відмінний вигляд, преміум світлодіодні фари з підписом DRL покращують видимість при русі вночі. Порівняно з денним світлом, вони допомагають зменшити втома від водіння.

Контроль динамічної стабільності

Забезпечуючи як впевнений і захоплюючий привід, Dynamic Stability Control втручається, коли потрібно зменшити обертальний момент двигуна.

Опції та аксесуари Jaguar

Створи свій XE, налаштувавши його додатково за допомогою ряду опцій та аксесуарів, від зарядки бездротового пристрою до підсвічування.

НАЙКРАЩІЙ У СВОЄМУ КЛАСІ ЗА РЕЙТИНГОМ EURO NCAP

Для досягнення найкращого рівню безпеки у своєму класі та отримання максимального 5-зіркового рейтингу в краш-тестах Euro NCAP, XE пропонує видатний захист від аварій, відзначений високими оцінками у всіх категоріях, включаючи категорію “безпека пасажирів та пішоходів”.

XE оснащений великою кількістю систем безпеки, включаючи аварійне гальмування для забезпечення світового рівня безпеки.

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань.

Оберіть свій Jaguar XE

Знайдіть свій баланс ефективності, продуктивності та розкоші разом з модельним рядом XE.

Jaguar XE для бізнесу

Розширений і ефективний. XE забезпечує динамічний привід з низьким споживанням палива та викидами CO2, що робить його ідеальним вибором для бізнес-користувачів.

Моделі та комплектації