Враження від керування XJ

Переконайтеся, що XJ — це досконалий автомобіль. Ви будете вражені унікальними двигунами, неймовірно швидкою трансмісією та рядом удосконалених технологій керування.

XJ — це новий погляд на розкішний автомобіль. Це виняткове поєднання краси, розкоші та потужності. Автомобіль вражає своєю маневреністю та дарує абсолютно нові враження від динамічного керування. Салон ніби спеціально створений для пасажира. Пасажир зможе повністю розслабитися в дорозі, адже в салоні для нього передбачено достатньо простору.

XJ оснащений повністю світлодіодними головними передніми та задніми фарами. Система InControl Touch Pro та інші покращені елементи оздоблення інтер’єру та екстер’єру входять до стандартної комплектації.

Жоден автомобіль не зрівняється з XJ у плані зовнішнього вигляду та вражень, які він дарує.

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань.

Особливості

Комфорт та контроль

Адаптивна динаміка постійно контролює автомобіль до 500 разів на секунду, змінюючи демпфірування відповідно до умов. Цей постійний прилад допомагає утримати Jaguar XJ у стабільності, покращуючи контроль без втрати комфорту їзди.

Повноційне керування

8-ступінчаста автоматична коробка передач Jaguar XJ управляється JaguarDrive Selector, який піднімається у вашу руку після натискання кнопки «Пуск». JaguarDrive Control пропонує два режими руху - Динамічний режим забезпечує більш чуйне прискорення, а зимовий режим забезпечує більш прогресивний контроль у слизьких умовах.

Система контролю руху на всіх поверхнях

Унікальна у своєму класі, Система контролю руху на всіх поверхнях Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) дає додаткову впевненість на слизькій поверхні — під час їзди на засніженій дорозі, зледенілому схилі або навіть при буксуванні на вологій траві. ASPC — це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає XJ подолати низьке зчеплення, незалежно від погоди, дозволяючи вам сконцентруватися на процесі управління .


*Тільки автоматична трансмісія.

Jaguar XJ - це вершина Jaguar. Ідеальне поєднання передових технологій, динаміки спортивного автомобіля та розкоші. Створіть свій ідеальний Jaguar XJ з нашим конфігуратором.

Моделі та комплектації

Досконалий седан, який поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш.

SWB Luxury

Ціна від 2 757 150 грн

Особливості

SWB Premium Luxury

Ціна від 2 826 080 грн

Особливості

SWB R-Sport

Ціна від 3 225 660 грн

Особливості

Досконалий седан, який поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш.

LWB Premium Luxury

Ціна від 2 681 390 грн

Особливості

LWB Portfolio

Ціна від 3 231 400 грн

Особливості

LWB Autobiography

Ціна від 4 240 340 грн

Особливості