Сервіс та обслуговування

Огляд

Ваш Jaguar був розроблений для того, щоб влаштовувати імпульсні гонки - і це відчуття, яке ви захочете зберегти при кожному русі вашого автомобіля. Тому ми створили цілий ряд продуктів і послуг, які допоможуть вам з кожним моментом.

Записатись на сервіс online

Тепер ви можете замовити послугу для свого Jaguar онлайн. Завдяки широкому спектру послуг, цін і розташувань, ми зробили бронювання послуг швидким і простим.

Оригінальні запчастини

Підпримуйте вашого Jaguar оригінальним і аутентичним. Кожна оригінальна запчастина Jaguar покрита 24-місячною необмеженою гарантією пробігу, набагато більше миль впевненості в автомобілі.

Online історія сервісного обслуговування

Насолоджуйтесь зручністю оновлення цифрового сервісу щоразу, коли ваш автомобіль обслуговується сервісним центром Jaguar. Якщо ви придбали свій Jaguar після липня 2013 року, ви можете зареєструватися для отримання доступу до історії онлайнової служби, якщо ви ще цього не зробили.

Обслуговування

Очікуйте не менш вимогливих стандартів. Немає кращого місця для ремонту вашого автомобіля, ніж у сервісному центрі, затвердженому Jaguar.

Рішення для бізнесу

Коли справа доходить до піклування, ми допоможемо в цьому, тому ви можете продовжувати працювати. Мережа роздрібних центрів Jaguar розуміє потреби бізнес-користувачів і надає цілий ряд послуг, спрямованих на мінімізацію перебоїв у робочий день.

Euro 6

Ми пояснюємо, як трактується законодавство, щодо викидів Euro 6 для наших автомобілів, наших водіїв та навколишнього середовища.

Зимове водіння

Кожна подорож у вашому Jaguar повинна бути такою ж хвилюючою, як перша, незалежно від сезону. Щоб підтримувати ваш Jaguar всюди у зимку, виконайте пораду наших експертів, які допоможуть захистити вас та ваш автомобіль.

Castrol

Кожен двигун Jaguar починає своє життя з мастилом Castrol всередині. Дізнайтеся, чому Castrol EDGE Professional єдине мастило, яке рекомендує Jaguar.

Повернення та утилізація

Ви можете покластися на нас щодо переробки. У рамках Законодавства ЄС щодо кінцевого терміну експлуатації транспортних засобів ми повернемо всі транспортні засоби та батареї стартера.

Проведіть час із користю

Очікуєте на своє авто у салоні? Пройдіть тест-драйв, ознайомившись із актуальним модельним рядом Jaguar.