Враження від керування XE

Завдяки останнім інноваціям, тех нологіям і дизайну, Jaguar ХЕ стає єдиним цілим із водієм і створює особливий зв'язок із дорогою.

Комфорт і динамічність

ХЕ надзвичайно маневрений, здатен швидко прискорюватися й при цьому зберігати високий рівень динамічного комфорту. Саме цей унікальний баланс характеристик вирізняє Jaguar з-поміж інших автомобілів. А опціональний повний привод із системою інтелектуальних динамічних налаштувань трансмісії дозволяє ХЕ демонструвати ще кращі ходові якості на будь-якій дорозі й бездоріжжі.

Розподіл крутного моменту

Система розподілу крутного моменту ХЕ забезпечує максимальну керованість на найкрутіших поворотах. Вона застосовує контрольоване та незалежне гальмівне зусилля окремо до переднього та заднього внутрішніх коліс, що дає неперевершену маневреність спорткару та додаткову впевненість водію.

Технології водіння

Повний привід та система Intelligent Driveline Dynamics

Система повного привода (AWD) в автомобілях моделі XE забезпечує плавний, безпечний рух на будь-якій дорожній поверхні. Її основним компонентом є надзвичайно швидкодіюча компактна роздавальна коробка, в яку інтегровано програмне забезпечення системи Intelligent Driveline Dynamics (IDD). Таке програмне забезпечення – це ексклюзивна розробка компанії Jaguar. Досконалі алгоритми унікальної програми IDD дозволяють автомобілю завжди ідеально пристосуватись до дорожніх умов. Передбачаючи ситуації, а також швидко реагуючи на них, система запобігає втраті зчеплення, замість того щоб витрачати ресурси на його відновлення.

Адаптивне реагування на стан дорожнього покриття

Адаптивне реагування на стан дорожнього покриття Adaptive Surface Response (AdSR) розпізнає відмінності у дорожньому покритті для забезпечення максимально можливого зчеплення в несприятливих погодних умовах і в умовах складного рельєфу*.

*AdSR є опціональною для повнопривідних транспортних засобів, оснащених системами Adaptive Dynamic та Configurable Dynamics.

Система контролю руху на всіх поверхнях

Унікальна у своєму класі автомобілів cистема контролю руху на всіх поверхнях (All Surface Progress Control) додає впевненості на слизькій поверхні. Це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає XE впоратися із низькими зчепленнями, незалежно від погоди, що дозволяє сконцентруватися на керуванні*.

*Доступний лише з автоматичною трансмісією.

Високоякісна підвіска

Ретельно продумані системи передньої та задньої підвіски забезпечують цілісність шасі ХЕ, що досягає неперевершеного поєднання спортивного стилю керування та вишуканості. Вдосконалені технології амортизаторів – як пасивні, так і активні –покращують якість руху та розширюють діапазон динамічних характеристик ХЕ. Керованість, динамічність і чутливість підвіски наділяють ХЕ духом спорткара.

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань.

Адаптивне налаштування підвіски

Режим «Динамічний» пробуджує спортивний характер XE, посилюючи чутливість дросельної заслінки, полегшуючи керування та забезпечуючи швидше перемикання передач на високих обертах.

Система динаміки зі змінюваними налаштуваннями

Запозичена у F-TYPE опційна система динаміки зі змінюваними налаштуваннями (Configurable Dynamics)* надасть вам змогу встановлювати параметри роботи дроселя та кермового управління й характер перемикання швидкостей з урахуванням ваших потреб. За наявності опційної технології Adaptive Dynamics можна, окрім того, змінювати налаштування амортизаторів

*Лише для автоматичної трансмісії. Не доступна для 2.0 літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к.с.

Система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics

Розгін на шосе, проходження поворотів на заміських дорогах чи рух містом, — опціонна система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics змінює реакцію XE відповідно до наявних умов і стилю вашого водіння. Система постійно налаштовує амортизатори, щоб завжди забезпечувати оптимальний баланс між комфортом та ріновагою.

* Не доступна для 2.0 літрового 4-циліндрового Дизельного двигуна потужністю 163 к.с., стандартна для моделі S.

Контроль руху JaguarDrive

Система контролю руху JaguarDrive дає можливість обирати режими «Звичайний», «Еко», «Динамічний» або «Дощ/лід/сніг», кожен з яких тонко змінює налаштування рульового управління та регулятора подачі палива. Режим «Еко» сприяє економії. «Динамічний» прискорює реагування регулятора подачі палива та збільшує опір рульового управління. У режимі «Дощ/лід/сніг» автоматично стримується прискорення та більш плавно включається зчеплення на слизьких дорогах.

Електропідсилювач керма

Під час маневрування на низьких швидкостях та задля забезпечення потрібної чутливості керма на високих швидкостях, електропідсилювач керма (EPAS) XE забезпечує миттєву реакцію та неперевершену керованість. Він активізується лише за потреби, що дає змогу заощаджувати електроенергію та пальне.

Автомобілі, показані у відео-роликах на даному веб-сайті, можуть бути неточним відображенням останніх оновлень та вдосконалень. Будь ласка, зверніться до місцевого роздрібного продавця Jaguar, щоб отримати інформацію щодо найновіших технічних характеристик.

В автомобілях ХЕ поєднано потужність, удосконалені технології та виразний дизайн, а в основі всього – легка алюмінієва архітектура. Створіть свій ідеальний ХЕ за допомогою нашого конфігуратора.